Lielais T-kvadrāts un tā izraisītais saspringums

Raksts publicēts arī Delfu Orākulā: http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/orakuls/vai-tavu-dzivi-ietekme-sastridejusas-planetas.d?id=47518115

Daudzi no mums jau ir pamanījuši to spriedzi tuvākajā apkārtnē, kas dažus skar personīgi, bet citi piedalās kā novērotāji no malas. Kas tad notiek un ko no tā visa sagaidīt?

Kopš 26.maija pie debesīm ir sastājušās planētas Jupiters, Saturns, Neptūns, Saule un tagad arī Venēra saspringtos savstarpējos aspektos, izveidojot konfigurāciju ko astroloģijā mēdz saukt par Lielo Krustu vai T-kvadrātu. Tas turpināsies līdz pat 10. jūnijam, kad pamazām mazināsies un pieklusīs. Mēs jau jutām pastiprinātu tā ietekmi 29. un 30.maijā un tas atkārtosies arī no 4.-5.jūnijam, kad šai konfigurācijai garām “skries” Mēness, emocionāli izgaismojot planētu negatīvās enerģijas. Visspilgtāk šo saspringto ietekmi izjutīs Dvīņi, Jaunavas, Strēlnieki un Zivis (šo zīmju 2 dekādē dzimušie), vai arī tie, kuru personiskās planētas vai dzimšanas kartes jūtīgie punkti izvietojušies šo zīmju 6-16grādos (to var pateikt astrologs).

Kā tad uzvedas planētas, kad tās tiek apgrūtinātas ar negatīvu ietekmi no citām? Kādu enerģiju tās izstaro un sūta uz Zemi?

Saturs. Saspringtā ietekme liek Saturnam strīdos sodīt savu sarunu biedru ar vienaldzību, ignorēšanu un stūrgalvīgu spītību. Varēsim vērot situācijas, kuros kādam tiks pārmesta likumu un normu neievērošana, vienaldzība attiecībā pret sevi un saltums. Iespējamas šādas tādas kavēšanās un darbu izpildes novēlošana.

Jupiters. Varēsim vērot strīdus, kuros esošā situācija tiek eskalēta līdz neiedomājamiem apjomiem. Tendence no mušas uzpūst ziloni, turklāt ar skaņu un gaismas efektiem. Strīdos svarīgāk par visu būs piesaistīt apkārtējo uzmanību piemēram ar skaļu kliegšanu, durvju ciršanu vai demnstratīvi kaut ko metot. Šovam jābūt pietiekoši atraktīvam, lai strīdā iesaistītais cietējs varētu ar savu uzvetību izklaidēt apkārt salasījušos pūli (vai vismaz piesaistītu kaimiņu uzmanību, ja strīds izcēlies aiz slēgtām durvīm).

Neptūns. Kā okeāna simbols, šis ūdens var būt dzirds un caurspīdīgs, bet var būt arī duļķains. Strīdoties var izrādīties, ka ne viss ir tā kā izskatās un vispār, esat uzbrukuši neīstajai personai. Puspatiesības vai līdz galam nenoskaidrotas lietas var izraisīt pamatīgas domstarpības un pārpratumus.

Saule. Nu jā – tur, kur iesaistīta Saule visam jābūt spožam un redzamam. Nepieciešama publicitāte, atpazīstamība, kas nozīmē, ka sociālajos tīklos un presē būs vēlme aktīvi dalīties (iznest gaismā) kādas negācijas, kas sakrājušās uz sirds.

Un visbeidzot Venēra, kas arī aktīvi piedalās šajā saspringtajā sadarbībā, visu padara ļoti personisku. Ja tu mani nemīli, tad es arī tevi nemīlu. Vēl vairāk, es tagad tev atriebšos, sodīšu tevi, jo man sāp un tev arī lai sāp. Dots pret dotu. Venēras taisnīguma un līdzsvara izpratne ir apmierināta.

Protams, jāatceras, ka astroloģiskā konfigurācija debesīs norāda tikai uz kopējām tendencēm, kuras šajā laikā tiks pastiprinātas, tādēļ arī labāk novērojamas. Tomēr uzskatu, ka brīdināts cilvēks ir sagatavots, lai prastu atpazīt šīs pazīmes, kad tās parādās, un neļautos provokācijām, kā arī lieki neprovocētu citus. Lai mums visiem izdodas saglabāt mieru un vēsu prātu šajā karstajā laikā!