Ceturtdiena, 9.jūnijs

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, liekot mums kļūt azartiskākiem un aizrautīgākiem. Ja ģimenē aug atvase, tad tā prasīs savu daļu uzmanības. Lieliska diena tusiņiem un ballītēm, kā arī mīlas lietu kārtošanai. Tie, kuriem sava pusīte jau ir, vēlēsies apmeklēt teātri vai kādu citu saviesīgu pasākumu vietu. Lai vai kā, ideju kā izklaidēties netrūks, ar prieku pieņemsim visu jauno un negaidīto. Labs laiks prezentācijām un tam, lai parādītu sevi no labākās puses, īpaši priekšniecības acīs. Māksliniekiem – radošā iedvesma ar praktisku ievirzi. Uz vakaru jāpiedomā pie izteiktajiem vārdiem, jo tie var kādu ievainot. Būtu jāaturas no pārgalvīgas, neapdomīgas rīcības. Nevajadzētu lieki riskēt.

Ēdienkartē, lai ko mēs pagatavotu vai lai kur mēs atrastos, visu gribēsim tā spoži un ar šiku. Skaisti trauki, kristāla glāzes, sveču gaismas. Visam jābūt pēc vislabākajiem standartiem. Ja gatavojam paši – laiks firmas ēdienam!

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!