Ceturtdiena, 30.jūnijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs rāmi slīdot cauri Vērša zīmei un dienas emocionālais fons šodien ir labs un harmonisks. Būsim ne tikai saimnieciski noskaņoti, bet arī pratīsim radīt komfortu ap sevi, lai varētu brīvi to izbaudīt. Derēs jebkas, kas sagādā mums labsajūtu: skaistas drēbes un rotas, masāžas vai pelde, estētiski un garšīgi pagatavota maltīte vai mīļākā mūzika – izvēle ir tik plaša. Varam sapņot un ilgoties, tikties ar draugiem vai veidot romantiskas noskaņas. Pie mums var atnākt lielas izdevības un iespējas, pavērties jauni apvāršņi, tik jātur acis vaļā un jābūt gataviem.

Ēdienkartē būsim pacietīgi gatavotāji. Lietosim labas kvalitātes, ekoloģiskus, bet vēl labāk – pašu audzētus produktus. Ideāls laiks, kad savas rūpes un mīlestību izrādīt ar garšīgi pagatavotu maltīti.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!