Ceturtdiena, 23.jūnijs

Šodienu Mēness pavadīs draudzīgajā Ūdensvīra zīmē, rosinot mūs pulcēties domubiedru un interešu grupās, tikties neformālā gaisotnē un apspriest dažādus jautājumus. Labprāt tiksimies ar draugiem, apmeklēsim kādu publisku pasākumu un iesaistīsimies sabiedriskajās aktivitātēs. Vairāk raudzīsimies nākotnē, labi spēsim uztvert visu jauno un progresīvo. Lai gan dažas lietas rīta pusē var kavēties, tomēr spēsim visu saorganizēt un paspēt, sarunāt un saskaņot. Vakarā – jautras un vieglprātīgas sarunas.

Ēdienkartē šodien būs labs viss, kas pa rokai. Varam eksperimentēt ar ēdienu vai nevilšus sajaukt kopā nesavienojamas ēdienu kombinācijas. Ak, kuru tas interesē, ja apkārt notiek tik daudz interesanta un aizraujoša!

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!