Ceturtdiena, 2.jūnijs

Šodien Mēness jau atrodas Vērša zīmē, pēc nepacietīgā Auna liekot mums visu darīt rāmā mierā.  Dienas emocionālais fons ir harmonisks, akcents uz to, kas mums rada ērtības un labsajūtu, dzīves baudīšanu caur sajūtām, neaizmirstot arī par naudu. Intuitīvi jutīsim, kad ir vērts ko pasākt un kad – nav. Pie mums var atnākt iespējas, kas saistītas ar ceļojumiem un redzesloka paplašināšanu, tādēļ turēsim acis vaļā!. Labprāt dalīsimies ar to, kas mums patīk un sagādā baudu. Varam iegādāties sev kādu greznumlietu vai ko citu patīkamu.

Ēdienkartē dosim priekšroku tam, ko saucam par kārtīgu ēdienu. Visticamāk – kaut kam no nacionālās virtuves, bet jebkurā gadījumā, būs  mums pacietības ilgāk stāvēt pie plīts un gatavot, lai pēc tam izbaudītu katru kumosiņu. Uzmanību pievērsīsim produktu kvalitātei, tādēļ iegādāsimies tos tirgū no zināma saimnieka.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!