Trešdiena, 4.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs aktīvajā Auna zīmē, un, lai gan Mēness ir pavisam sadilis, tomēr pie mums var “atgriezties” agrāk atliktie darbi, kuri prasa pārskatīšanu vai pārstrādi. Diena lieliski piemērota darītājiem, lai gan viss var neiet tik raiti, kā plānots. Tomēr tie, kas neapstāsiet pie pirmajām grūtībām un saņemsies, diena sola gandarījumu par paveikto. Varam vest mašīnu uz remontu vai pārtaisīt kādus citus “dzelžus”. Var aktualizēties arī kādi pārbūves vai remonta jautājumi, bet ne pilnīgi jaunu projektu uzsākšana. Savu spēku un enerģijas robežas tomēr ieteicams paturēt prātā, citādi uz vakarpusi varam sajusties pilnīgi izsmelti.

Ēdienkartē ar gatavošanu tā būs kā būs, jo pacietības var nepietikt. Mēness caur Auna zīmi visu grib ātri un uzreiz, tāpēc visdrīzāk iegādāsimies pusfabrikātus vai pasūtīsim jau gatavus produktus. Uzmanīgi jālieto asie un karstie virtuves priekšmeti!

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!