Trešdiena, 25.maijs

Arī šodienu Mēness pavadīs Mežāža zīmē, aicinot mūs pievērsties savu mērķu apzināšanai. Lai gan Mēness caur Mežāža zīmi ir atturīgs un bezkaislīgs, tomēr šodien līdz ar ārējo atturību iekšēji varam pārdzīvot spēcīgas un intensīvas izjūtas. Pie mums var atnākt lielas iespējas, ja vien mācēsim tās paņemt. Liela nozīme būs emocionālajai paškontrolei un spējai instinktīvi uztvert pareizo mirkli kad runāt un kad – paklusēt. Liela nozīme būs koncentrēšanās spējām, kā arī visu darīt pēc plāna un grafika. Var aktualizēties kāds komandējums vai kvalifikācijas celšanas kursi. Iespējas saņemt vērtīgu padomu.

Attiecībā uz ēdienu mums nebūs īpašu prasību, ja nu vienīgi pievērsīsim uzmanību produktu ekoloģiskajai izcelsmei. Citādi visādi būsim diezgan askētiski, ēdīsim to, kas ieplānots un labi spēsim ieturēt pašu nosprausto režīmu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!