Trešdiena, 18.maijs

Arī šodien Mēness būs Svaru zīmē, pievēršot mūsu uzmanību līdzsvara un harmonijas jautājumiem. Tomēr šodien tā vien šķiet, ka mūsu pacietību un vēlmi saglabāt mieru pārbaudīs katrs, kuram nebūs slinkums. Atcerēsimies, ka nav laba doma pieņemt kādus svarīgus lēmumus emociju iespaidā, jo vēlāk var nākties tos nožēlot. Īpašu uzmanību jāpievērš darbam ar elektroierīcēm, lieki atgādināt, ka bojājumu gadījumā nevajadzētu tās censties salabot pašam. Saasinātu uzmanību pievērsīsim jautājumiem, kas saistīti ar taisnīgumu un godīgumu. Strīdi un pārpratumi iespējami arī autovadītāju starpā. Nemēģināsim šodien nevienu pārmācīt! Tomēr nedomājot metīsimies aizstāvēt tos, kuriem redzēsim darām pāri. Ļoti ilgosimies pēc miera un patīkamām sajūtām, labprāt tiksimies ar draugiem, lai apspriestu jaunākās aktualitātes.

Ēdienkartē diezgan lielu uzmanību pievērsīsim tā ārējam noformējumam. Ja nepatiks izskats, varam atteikties (vismaz bērni noteikti) ēdienu pat pagaršot. Svarīgi iegādāties labu un kvalitatīvu pārtiku. Priekšroku dosim vieglai maltītei.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!