Trešdiena, 11.maijs

Arī šodien Mēness pavadīs Vēža zīmē, lielāku uzmanību pievēršot mūsu emocionālajai pasaulei. Ja kaut ko plānojam darīt, tad vislabāk to uzsākt līdz plkst. 10:34, jo pēc tam iestājas tukšais laiks, kurš vislabāk izmantojams jau iesākto darbu pabeigšanai un ikdienas rutīnas darbiem. Mēness caur Vēža zīmi šodien mums ļaus labi sajust apkārtējo noskaņu un pielāgoties situācijām, lai gan dažiem var likties, ka izturības un pacietības mērs tiek pamatīgi pārbaudīts. Tie, kuri pratīs tikt galā ar neparedzētām situācijām, spēs sevi parādīt no labākās puses. Varam rīkot uzstāšanās un prezentācijas, nostiprināt savas pozīcijas darbā. Laba diena, lai stiprinātu attiecības ar sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Slīpēt talantus un kļūt mazliet azartiski.

Ēdienkartē  vislabāk derēs tas, pie kā esam pieraduši. Labprāt stāsimies pie plīts un gatavosim paši, cienāsim arī citus, tāda viedā parādot savas rūpes un mīlestību.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!