Svētdiena, 8.maijs

Šodien Mēness ceļos cauri Dvīņu zīmei, liekot mums interesēties par notikumiem tuvākajā apkārtnē. Tomēr šodiena solās būt vairāk haotiska, nekā skaidra un saprotama, jo informācijas var būt vai nu ļoti daudz vai par maz, var arī gadīties visādas kļūmes un pārpratumi. Ko darīt? Ņemt vērā šo brīdinājumu un lieku reizi pārjautāt, lai pārliecinātos vai esam sapratuši pareizi un arī otrs ir saklausījis to, ko patiesībā vēlamies teikt. Uz iztēli šodien paļauties nevarēsim, tas nozīmē, ka nevajadzētu domāt, ka sapratām otru no pusvārda 🙂  Nebūtu par skādi informāciju pārbaudīt, pirms grasāmies to izmantot, jo šādas tādas lietas šodien var izrādīties tikai baumas. Pie auto stūres jābūt divtik vērīgam, nekā parasti. Bet visādi citādi ieteicama atpūta svaigā gaisā kopā ar draugiem jautrā kompānijā.

Ēdienkartē ieteicama viegla, gaisīga pārtika. Produktu derīguma termiņš pārbaudāms obligāti. No alkohola ieteicams atturēties, jo pastāv risks krietni vien pārvērtēt savas izturības robežas.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!