Svētdiena, 29.maijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Zivju zīmei, paaugstinot mūsu intuīciju un jūtīgumu. Tomēr šodien daudzas lietas var palikt neskaidras un nesaprotamas, iespējami šādi tādi pārpratumi. Var būt vēlme pārāk identificēties ar citiem, iejusties viņu problēmās un censties tās atrisināt viņu vietā, kā rezultātā pateicības vietā varam saņemt noraidošu vēsumu un neizpratni. Arī pārlieku lielais optimisms un vēlme tā kārtīgi atpūsties var traucēt saskatīt kādas būtiskas nianses. Lai vai kā, šī ir ideāla diena atpūtai, rāmai pastaigai gar jūru un meditatīvām pārdomām.

Ēdienkartē vēlēsimies kaut ko saldu un garšīgu. Varam izjust palielinātu apetīti un tieksmi uz apreibinošām vielām. Tā kā Mēness ir dilstošs, tad papildus saldais lielu ļaunumu figūrai nenodarīs, toties alkohols var ievilināt neparedzētos dziļumos.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!