Svētdiena, 22.maijs

Nu kā Jums Pilnmēness? Varējām to šonakt vērot caur Strēlnieka zīmi (precīzs laiks bija plkst. 0:15). Mēness kā emocionālo paisumu un bēgumu simbols mūs šodien apveltīs ar diezgan plašu emociju gammu, un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, kuram plūdumam ļausimies. No vienas puses Strēlnieka zīme mudina mūs ar optimistisku skatu raudzīties nākotnē, redzot izaugsmes un attīstības iespējas. Var uznākt vēlēšanās paplašināt savu redzesloku, doties plašajā pasaulē, iestāties augstskolā vai vismaz izceļoties pa internetu. No otras – šī zīme visu paplašina un “padara” lielāku, kā labo, tā ne tika labo. Varam visus skatīt sakāpinātās krāsās, satraukties par sīkumiem, un Pilnmēness laiks to lieliski pastiprinās. No šejienes – vilšanās, pat depresīvas izjūtas, ko daži vēlēsies izšķīdināt alkoholā. Atcerēsimies, ka šie stāvokļi ir pārejoši, tāpat kā paisumi un bēgumi, un rīt jau būs jauna diena. Esam sagatavoti uz to, ka ļoti jākontrolē, ko mums patiesībā saka: vai tās ir tikai emocijas, vai teiktajā ir daļa patiesības. Vai nemēģinām iztēloties un iedomāties to, kas nemaz nav? Ja spēsim saskatīt notiekošā jēgu, tad spēsim tikt galā ar jebkuru situāciju šodien.

Ēdienkartē vilinās tālo zemju virtuve. Tie, kas neatzīst eksotiskos produktus vēlēsies vismaz pamēģināt ko jaunu. Īpaši rīta pusē varam izjust palielinātu apetīti un tie, kas ievēro atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra, neēdamais laiks ir līdz plkst. 12:15. Uz vakarpusi apetīte samazināsies. Alkohola lietošanai pavisam nepiemērota diena, ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties. Grūti būs saprast robežu starp “pietiek” un “sen jau par daudz”.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!