Svētdiena, 1.maijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, un vislabāk šodienu veltīt atpūtai un jau iesākto darbu pabeigšanai. Līdz plkst. 17:33 čika laiks, kas piemērots rāmai un nesteidzīgai brīvdienai. Varam tikties ar draugiem, apmeklēt interešu grupas un rīkot kolektīvās aktivitātes. Svarīga būs draudzīga un nepiespiesta gaisotne, kurā katram tās dalībniekam ir vienlīdzīgas tiesības un neviens necenšas dominēt. Labprāt apmainīsimies oriģinālām idejām, bet pie darbiem ķerties neviens īsti nevēlēsies.

No plkst. 17:33 Mēness pāriet jūtīgajā Zivju zīmē, kas ļauj pasauli uztvert smalkos un niansētos toņos. Būsim iejūtīgāki un atsaucīgāki nekā parasti. Daži atklās savu intuīciju, kamēr citi spēs labāk uztvert apkārtējo noskaņojumu. Labs laiks, lai iedziļinātos savās sajūtās, klausītos patīkamu mūziku vai atklātu sevī mākslinieka dvēseli. Šodien pret netaktisku rīcību būsim īpaši jūtīgi, toties labs laiks romantiskam vakaram un attiecību stiprināšanai. Varam satikt kādreizējo mīļoto.

Pa dienu savu ēdienkarti veidosim, balstoties uz teorētiskiem apsvērumiem. Varam ļauties arī eksperimentam un daži var arī nepamanīt ko īsti sajaukuši kopā, jo tas nav izrādījies svarīgi. Kādu saldumu var kāroties uz vakarpusi, kad gribēsim sevi palutināt ar kaut ko garšīgu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!