Sestdiena, 7.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs saimnieciskajā Vērša zīmē, virzot mūsu domas uz praktiskajām lietām. Lai gan varam saskatīt daudz darāmā mums apkārt, pūles būsim gatavi pielikt tikai tur, kur redzams praktisks rezultāts, kurš sniedz mums papildus ērtības. Lielā mērā šodiena būs tāda laiskošanās diena, kad vēlēsimies sevi palutināt ar to, kas nu mums katram sagādā prieku un baudu. Ja vien laikapstākļi atļaus, rīkosim piknikus ar grilla sezonas atklāšanu un citām patīkamām izklaidēm un atpūtu. Varam risināt arī šādus tādus saimnieciskas dabas jautājumus savā mājvietā, šo to piekārtot vai salabot.

No plkst. 19:34 Mēness pāriet kustīgajā Dvīņu zīmē, rosinot mūsu interesi par apkārt notiekošo. Sajutīsimies aktīvāki, nekā rīta pusē un labprāt tiksimies ar draugiem, sazvanīsimies, satiksimies, apmainīsimies ar jaunākajām ziņām.

Ēdienkartē dienas lielāko daļu izvēlēsimies pašmāju produktus un dosim priekšroku nacionālajai virtuvei.  Būs pacietība gatavot un arī neprašas var iemēģināt roku pavārmākslā. Pēc plkst. 19:34 ieteicamas vieglas uzkodas, katrā ziņā smaga barība nebūtu vēlama.

———————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!