Sestdiena, 28.maijs

Arī šodienu Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, liekot mūs vairāk raudzīties nākotnē. Labprāt ieklausīsimies visā jaunajā un progresīvajā, interesēs nākotnes tehnoloģijas, kā arī dažādi jauni projekti. Mēness caur Ūdensvīra zīmi rada mūsos lielāku brīvības un neatkarības nepieciešamību, liek domāt ārpus rāmjiem un radīt jaunas atklāsmes. Šīs dienas aspekti piedod brīvību un vieglumu emocionālajām izpausmēm, kas ir labvēlīgi ekstravertiem, jo viņi spēj tikt galā ar sarežģītām emocionālajām situācijām. Tomēr pastiprināti pamanīsim impulsivitātes, stresa un naida izpausmes, būsim īpaši jūtīgi pret agresīvi noskaņotiem cilvēkiem. Arī pašiem jāuzmanās, lai ar savu rīcību kādu nesaraudinātu.

Ēdienkartē laiks eksperimentiem. Bet varam arī gluži nevilšus sajaukt kopā pilnīgi nesavietojamas ēdienu kombinācijas. Tas netraucēs to mierīgi notiesāt. Labprāt baudīsim maltīti starp savējiem, līdzīgi domājošajiem. Svarīga būs laba kompānija.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!