Sestdiena, 21.maijs

Arī šodien Mēness savu emocionālo fonu parādīs caur Skorpiona zīmi, un nu jau pilnīgi noteikti sajutīsim Pilnmēness ietekmi (precīzs laiks šonakt 0:15 min pēc pusnakts). Aktualizējas tādi jautājumi kā vara un kontrole (dažiem – emocionālā paškontrole), un ar to saistītā pilnvaru izmantošana. Visu uztversim dziļi, intensīvi un ļoti personiski. Nekādi kompromisi te nepastāv: ir vai nu ļoti labi, vai ļoti slikti, pilnīgi pareizi vai pilnīgi nepareizi, balts vai melns. Izaicināsim sevi un citus, testēsim cik daudz varam vai nevaram atļauties un kur ir tā robeža, kuru labāk nepārkāpt. Dažkārt viss nav tā kā izskatās un Mēness caur Skorpiona zīmi aicinās mūs iedziļināties lietās, izzināt noslēpumu. No šī skatu punkta Skorpiona zīme ir laba precīzajām zinātnēm, kur šaurā specializācija prasa augstas koncentrēšanās spējas.

Pašā vakarā plkst 21:49 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē. Tomēr dēļ Pilnmēness ietekmes, kas teju, teju notiks, var gadīties dažādi emocionāli pārspīlējumi un situācijas eskalēšana (tendence no mušas uzpūst ziloni). Arī pats optimisms var kļūt bīstams gadījumos, kad aiz savas iedvesmas un labvēlīgās attieksmes varam palaist garām būtiskus sīkumus. Lai vai kā, priecāsimies par Pilnmēnesi, īpaši tie, kas uz Jaunmēnesi bija sarakstījuši savas vēlēšanās, varam gaidīt to piepildījumu.

Tiem, kas ievēro atslodzes dienas pēc Mēness Kalendāra: neēdamais laiks sākas šodien plkst. 12:15 līdz rītdienas plkst. 12:15.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!