Sestdiena, 14.maijs

No plkst 8:52 Mēness uzsāk savas gaitas cauri Jaunavas zīmei, vēršot mūsu uzmanību uz dzīves praktiskajiem sīkumiem. Tomēr emocionālais fons ir saspringts. Varam pārcensties vai iestrēgt nebūtiskās lietās, mūs var aizvainot pat līdz asarām, vai arī paši varam kādu aizvainot. Iespējami šādi tādi pārpratumi vai nesaprašanās. Jāuzmanās uz ceļiem gan kā gājējam, gan autovadītājam. Būs tieksme pārspīlēt un uzpūst no mušas ziloni. Lai vai kā, šo spriedzi vislabāk ir izlikt sporta zālē vai citās fiziskās aktivitātēs, piem., enerģiski tīrot un kārtojot māju.

Ēdienkartē varam pievērsties jaunai diētai vai kā citādi ieviest jaunu ēšanas režīmu. Svarīgi būs ievērot balansu ēdienkartē. Īpašu uzmanību pievērsīsim produktu ekoloģiskai izcelsmei. Alkoholam pavisam nevēlama diena. Jāseko līdzi produktu derīguma termiņam.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!