Pirmdiena, 9.maijs

Arī šodien Mēness atradīsies Dvīņu zīmē, rosinot mūs uz komunikāciju un informācijas apmaiņu. Prāts būs aktīvs un daudzus apciemos oriģinālas idejas un atklāsmes. Var aktualizēties kādi kopīgi  jautājumi ar māsu vai brāli, varam pēkšņi satikt senu klasesbiedru. Ja mājās pašiem aug skolasbērns, iespējams viņš prasīs papildus uzmanību. Diena solās būt interesanta un notikumiem bagāta. Būsim progresīvi domājoši ar skatu nākotnē. Labprāt uzzināsim ko jaunu, tādēļ labi veiksies mācībās un rakstu darbos, varam apmeklēt kādus kursus un lekcijas.

No plkst 20:24 Mēness pāriet Vēža zīmē, ļaujot lielāku uzmanību veltīt mājai un ģimenei.

Dienas lielāko daļu ieteicama viegla, gaisīga pārtika. Daži vispār var aizmirst par ēšanu, jo apkārt notiks daudz interesantu lietu. Vakarpusē ieteicams izvēlēties to, pie kā esam pieraduši. Eksperimentiem atstāsim citas dienas.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!