Pirmdiena, 23.maijs

Pēc vakardienas emocionālā Pilnmēness šodien jau diena būs mierīgāka un optimistiskāka. Mēness joprojām ir Strēlnieka zīmē, bet nu jau dilstošs, tādēļ varam pārdomāt, no kā vēlamies atbrīvoties, ko samazināt vai likvidēt. Dienas kopējais emocionālais fons ir harmonisks. Mūs apciemos pārdrošas idejas par dažādiem uzlabojumiem un nākotnē veicamajām izmaiņām. Varam tikties ar draugiem, piedalīties kāda pasākuma organizēšanā, uzņemties papildus sabiedriskos pienākumus. Labi uztversim idejas par pārmaiņām un jauninājumiem. Noskaņojums kopumā pozitīvs ar skatu nākotnē. Dažiem aktualizēsies ceļojumu jautājumi, citiem – iestāšanās augstskolā vai kvalifikācijas celšanas kursos.

Ēdienkartē labprāt pamēģināsim ko jaunu. Interesēs tieši tālo valstu virtuve. Priekšroku dosim ceptai, nevis vārītai vai sautētai pārtikai. Labprāt pievienosim maltītei kādu interesantu garšvielu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!