Pirmdiena, 2.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē, ļaujot lielāku uzmanību pievērst mūsu emocionālajai pasaulei, jūtām un sajūtām. Kļūst aktuāli līdzjūtības un atsaucības jautājumi, daži var sajust aicinājumu ziedot labdarībai. Mēness caur Zivju zīmi  norāda mums uz smalko, nemateriālo pasauli, kurā lielu nozīmi spēlē intuīcija un empātija. Daži sajutīs savu radošo aicinājumu, citi – vēlmi attīrīties no visa negatīvā un netīrā. Tomēr Zivju zīme var veicināt arī ilūzijas un maldus, liekot mums sajusties kā tādā biezā miglā. Uz vakarpusi noskaņojums kļūs drūmāks un dažiem būs vēlme noslēgties sevī vai attālināties no šīs skarbās pasaules kādiem apreibinošiem līdzekļiem. Lai vai kā, varam risināt psiholoģiskas dabas jautājumos, kā arī iedziļināties sevī. Labs laiks meditācijai vai kādai citai garīgajai praksei.

Ēdienkartē liela nozīme ir produktu kvalitātei, to ekoloģijai un derīguma termiņam. Tam visam jāpievērš pastiprināta uzmanība, jo pastāv saindēšanās risks. Tāpat arī medikamenti jālieto tikai ārsta ieteiktajos daudzumos. Gribēsim sevi palutināt ar kaut ko saldu un garšīgu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!