Pirmdiena, 16.maijs

Ja kaut ko plānojam šodien darīt, tad vislabāk to paveikt līdz plkst. 12:20, jo pēc tam līdz plkst. 20:33 būs tukšais laiks, kas paredzēts jau iesākto darbu pabeigšanai un punktu salikšanai uz “i”.  Mēness joprojām ir Jaunavas zīmē, liekot mums apzināties savu vietu un ieguldījumu kopīgajā sistēmā. Varam saplānot visu dienas kārtību, ideāls laiks, lai to veltītu veselības profilaksei vai jaunas diētas uzsākšanai. Dažiem pastiprinātu uzmanību prasīs mazie četrkājainie draugi. Lieliskas iespējas sevi parādīt no labākās puses vai uzstāties ar prezentāciju. Citus apmeklēs radošā iedvesma.

No plkst. 20:33 Mēness pāriet harmoniju mīlošajā Svaru zīmē. Svarīga kļūst atmosfēra mums apkārt un arī tas kā jūtas citi, ne tikai mēs paši.

Arī ēdienkartē visu darīsim pēc plāna. Labi spēsim ievērot ēšanas režīmu. Visam pieiesim no praktiskās puses. Jāpiedomā, lai uzturs ir sabalansēts. Īpašu vērību pievērsīsim produktu izcelsmei un ekoloģijai.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!