Piektdiena, 6.maijs

Visas diena garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, gatavojoties uzsākt jaunu Mēness ciklu šovakar plkst. 22:29. Dienas emocionālais fons ir harmonisks un Vērša zīme mūs mudina pievērsties vien tām dzīves sfērām, kuras sniedz praktisku, taustāmu rezultātu, un kuras sagādā mums baudu. Labi strādās intuīcija, kas pateiks mums priekšā kur īsti ir vai nav vērts šodien ieguldīt pūles. Varam tikties ar draugiem, apspriest ceļojumu iespējas, pasapņot par kaut ko skaistu un patīkamu. Radošo profesiju pārstāvjiem iedvesmas un pacēluma diena.

No plkst 22:29 Mēness uzsāk jaunu ciklu Vērša zīmē un tas nozīmē, ka varam plānot uz izsapņot savas vēlmes, kuras gribam realizēt šajā posmā. Pagaidām vēl tikai apdomājam un plānojam, bet pie darbiem varēsim ķerties rīt.

Ēdienkartē būsim gatavi pielikt pūles tā pagatavošanā, lai pēc tam izgaršotu katru kumosu. Dosim priekšroku tam, ko saucam par kārtīgu ēdienu, ja vien iespējams, tad produktus iegādāsimies tirgū no zināma saimnieka.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!