Piektdiena, 13.maijs

Arī šodien, Mēness ceļos cauri Lauvas zīmei, pievēršot mūsu uzmanību bērniem un izklaidēm. Šodienas emocionālais fons vairs nebūs tik harmonisks kā vakardien, jo vēlmes var nesakrist ar iespējām, bērni var prasīt papildus rūpes un izdevumus, piedevām vēl viss liksies pārāk dārgs. Ja iegādāsimies lietas emociju iespaidā, vēlāk tās var neattaisnot savas cerības, nepatikt vai netikt lietotas. Noteikti būtu jāpiedomā pie vārdiem, kurus sakām un rūpīgi jāizlasa dokumenti, kurus parakstām, īpaši tās sadaļas, kas rakstītas maziem burtiņiem. Nedosim solījumus emociju iespaidā, jo tos var izrādīties grūti pildīt. Toties mūs var apciemot neordināras idejas, būsim progresīvi noskaņoti ar vēlmi ko reformēt un ieviest jauninājumus.

Tā kā plkst 20:01 sākas 2. Mēness ceturksnis, tad attiecīgi ievērojamas ir atslodzes stundas ēšanā no plkst 14:01 (13.maijā)-02:01 naktī uz 14.maiju. Tiem, kas šādas lietas neievēro, gribēsies gatavot to, par ko var būt droši, ka izdosies un vēl paslavēs. Ļoti būsim atkarīgi no apkārtējo novērtējuma un atzinības.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!