Otrdiena, 31.maijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Auna zīmei, liekot mums kļūt mazliet nepacietīgākiem un aktīvākiem. Visu vajadzēs ātri un tūlīt, nebūsim gatavi gaidīt un skriesim notikumiem pa priekšu. Šodien vislabāk veiksies tie darbi, kas prasa iniciatīvu un fizisku aktivitāti. Tomēr labās ziņas ir tās, ka diena lieliski piemērota sevis parādīšanai no tās labākās puses, sevis izcelšanai, dažādām prezentācijām un uzstāšanās publikas priekšā. Lai gan daži notikumi var kavēties, tomēr pacietība un pieturēšanās pie klasiskām vērtībām atmaksāsies ilgtermiņā. Iespējams kāds lielāks pirkums. Diena labvēlīga sportiskām aktivitātēm.

Pusdienas gatavot pašiem nebūs pacietības. Izvēlēsimies labākajā gadījumā kādus pusfabrikātus, dosim priekšroku tam, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams. Labprāt pievienosim ēdienam asas garšvielas.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!