Otrdiena, 3.maijs

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Zivju zīmē. Ja kaut ko plānojam uzsākt, tad vislabāk rīta pusē, precīzāk līdz plkst. 8:07, jo pēc tam līdz pat plkst. 20:04 – tukšais laiks, kas piemērots jau iesākto darbu pabeigšanai un citu ikdienas rituālu veikšanai. Lai gan dienu varam izjust kā sapņainu, kad domas vērstas tikai atpūtas un laiskošanās virzienā, tomēr rakstu darbiem tā noderēs lieliski, jo būs radošā iedvesma. Spēsim labi noformulēt domas un saprasties no pusvārda.

No plkst. 20:04 Mēness pāriet impulsīvajā Auna zīmē, kas viennozīmīgi ir darītājs, nevis filozofs. Ja kaut kas noies greizi, to vienmēr var izlabot, bet mierā stāvēt nedrīkst. Pret vakaru varam sajust gluži daudz enerģijas un ja ne kā citādi, tad vismaz jāiet ārā pasportot.

Ēdienkartē dienas lielāko daļu varam īsti nezināt un nesaprast ko vēlamies. Varam būt jūtīgi pret pārtikas konservantiem un citām sintētiskām vielām. Pēc plkst. 20:04 būsim nepacietīgi uz gatavošanu, tādēļ izvēlēsimies dažādus pusfabrikātus vai ko citu, kas pagatavojams ātri, jo Mēness caur Auna zīmi uzkurina mūsos nepacietību. Visu vajag ātri un tūlīt.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!