Otrdiena, 24.maijs

No plkst. 8:34 Mēness pāriet atturīgajā un konservatīvajā Mežāža zīmē, aicinot mūs lielāku uzmanību pievērst dzīves praktiskajai un pragmātiskajai pusei. Kļūsim godkārīgāki nekā parasti, priekšplānā izvirzās mūsu mērķi un to sasniegšanas stratēģija. Emocijas pagaidām noliekam malā, lai spētu mierīgi un ar vēsu prātu raudzīties uz lietām. Var aktualizēties karjeras un profesionālās izaugsmes jautājumi, labi sapratīsimies ar priekšniecību kā arī autoritātēm un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Laiks apciemot vecvecākus vai vismaz piezvanīt viņiem. Spēsim labi formulēt domas gan vārdos, gan rakstos.

Ēdiena izvēlē būsim askētiski. Spēsim labi ieturēt režīmu vai diētu, ja tāda mums ir. Uzmanību pievērsīsim pārtikas ekoloģiskai izcelsmei. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!