Otrdiena, 10.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, aicinot mūs vairāk pievērsties ģimenes un mājas lietām. Var aktualizēties jautājumi saistībā ar nekustamo īpašumu, mājokļa iekārtojumu un mājīguma nodrošināšanu. Svarīgas kļūst rūpes par sev tuviem un mīļiem cilvēkiem, kā arī būt noderīgam un vajadzīgam. Būsim emocionāli atsaucīgāki, nekā citas dienas un paši sajutīsim, kad nepieciešams piedāvāt savu atbalstu. Labi strādās intuīcija un iztēle, tādēļ lieliski spēsim izmantot savas radošās spējas. Dienas emocionālais fons ir harmonisks, labprāt tiksimies ar draugiem, uzzināsim ko jaunu, sapņosim par tāliem un skaistiem ceļojumiem kopā ar mīļajiem. Laba diena, lai plānotu tālākizglītošanos, apmeklētu kursus vai seminārus, plānotu mācības augstskolā. Vakarpusē daži kļūs pārgalvīgāki un meklēs izaicinājumu bīstamās situācijās.

Ēdienkartē vislabāk pieturēties pie ierastām ikdienas receptēm. Eksperimentiem šodiena nav piemērota, jo vārīgā vieta ir kuņģis. Labprāt cienāsim citus ar to, kas garšo mums pašiem, tādā veidā izrādot rūpes un mīlestību.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!