Marss Skorpionā laiks ir klāt

Mans raksts publicēts Delfu Orākulā:
http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/47479221_marss-atgriezas-skorpiona-lidz-ar-merki-vecu-milestibu-un-paradiem

No 27. maija Marss savā retrogrādajā kustībā dodas atpakaļ uz Skorpiona zīmi, liekot daudziem no mums pārskatīt savu rīcību, pilnvaras un to izmantošanu. Kaislības uzbango ar jaunu sparu, viss kļūst ļoti personīgi, dziļi un intensīvi. Runā, ka veca mīlestība nerūs, tādēļ it kā nejauši pie apvāršņa var parādīties senie sakari, liekot vēlreiz izvērtēt to lietderību, lai pēcāk izdarītu galīgo secinājumu.

Savās labākajās izpausmēs retrogrādais Marss caur Skorpiona zīmi ir lielisks stratēģis un taktiķis: tas vispirms novērtē mērķi, apsverot vai vispār šeit ir vērts ieguldīt savu enerģiju. Tad rūpīgi izpēta šo lietu, savācot visu nepieciešamo informāciju par veidu, kā mērķi vislabāk sasniegt, un tikai tad ar precīzām un labi koncentrētām darbībām (pie jauniem darbiem ķersimies pēc 30. jūnija) iet tieši uz mērķi, dažkārt gan uzskatot, ka visi līdzekļi ir labi. Šāds Marss nekad nepadodas un vienmēr iet līdz galam! Ja kādam šķiet, ka viņš ir atkāpies, tad tikai tādēļ, lai atkal sakoncentrētu spēkus un dotu uzvaras triecienu.

Šajā laikā, kas ilgs līdz 30. jūnijam, mūsu redzeslokā var parādīties seni, nepabeigti darbi vai tādi, kas prasa pārskatīšanu, pārstrādi un novešanu līdz galam. Lielisks laiks, lai savāktu visu nepieciešamo informāciju, izstrādātu pareizo taktiku, savestu lietas kārtībā vai atteiktos no tā, kas nestrādā. Atšķirībā no Strēlnieka zīmes, kas spēj “skriet vairākos virzienos vienlaikus”, Marss caur Skorpiona zīmi koncentrējas vienai – galvenajai lietai, kurai velta visu savu enerģiju un pūles.

Aktualizējas tādi jautājumi kā vara un kontrole, tai skaitā paškontrole. Daudzi atgriezīsies pie veciem izaicinājumiem, no kuriem nācās atteikties baiļu un nepārliecinātības dēļ. Nu tie atkal var mūs kārdināt, liekot pārbaudīt gan savas, gan citu izturības robežas. Var rasties sajūta, ka esam spiesti pārvarēt grūtības, izmantojot visu savu gribasspēku, lai pēcāk justos kā no jauna piedzimuši.

Šis enerģētiski ir ļoti piesātināts periods, kurā mūs vada mūžsenās cilvēciskās kaislības: nauda, vara un sekss. Šeit nav nekādu kompromisu, viss ir vai nu ļoti labi, vai ļoti slikti, balts vai melns. Marss caur Skorpiona zīmi neko neaizmirst, nekad nepiedod un nekad nepadodas. Mēs varam izjust greizsirdības un atriebības alkas, vēlmi manipulēt ar citiem, kā arī kārdinājumu ļaunprātīgi izmantot savu varu un kontroli.

Tomēr lieliski veicas tie darbi, kas saistīti ar izmeklēšanu un iedziļināšanos, jo tīri intuitīvi spējam lasīt starp rindiņām un izprast citu cilvēku patiesos rīcības motīvus. Varam atprasīt un arī paši atdot vecos parādus. Ir labas koncentrēšanās spējas, tādēļ laiks labvēlīgs precīzajām zinātnēm. Vilinās ezotērikas lauciņš, vēlme izzināt visus dziļumus.

No 4. līdz 14. jūnijam ļoti jāpiedomā pie izteiktajiem vārdiem, jo tie būs asi un trāpīgi, tādēļ var ievainot līdz sirds dziļumiem.

No 18. jūnija pie mums var atnākt jaunas iespējas, kurām arī pašiem jāpanāk solīti pretim. Tādēļ turēsim acis vaļā, sakārtosim savas attiecības ar pagātni, lai spētu izmantot tās iespējas, kas mūs sagaida nākotnē!