Ceturtdiena, 5.maijs

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē, meklējot aktuālajiem jautājumiem tūlītēju risinājumu. Neskatoties uz to, ka Mēness caur Auna zīmi padara mūs aktīvākus un nepacietīgākus, jāņem vērā, ka jau no paša rīta ir čika laiks un Mēness ir pavisam sadilis, gatavojoties jaunajam ciklam, kas sāksies rīt, 6. maijā plkst 22:29. Tādēļ enerģijas visam var arī nepietikt, vēl vairāk, varam vainot citus, ka viņi ir tik gausi un nekas nenotiek tā kā vajag. Lai kā arī mēs justos šodien, jānosaka prioritātes un jākoncentrējas uz galveno, tad diena būs izdevusies.

No plkst. 20:10 Mēness pāriet saimnieciskajā Vērša zīmē, vienlaicīgi ļaujot mums padomāt par to, kas sagādā mums baudu. Nekādas aktivitātes neuzsāksim, vēlēsimies pavadīt vakaru rāmi laiskojoties.

Ēdienkartē pa dienu izvēlēsimies ko tādu, kas ātri pagatavojams. Dosim priekšroku ceptiem produktiem, nevis vārītiem. Tomēr vakarpusē noskaņojums jau būs cits un būsim gatavi veltīt laiku gatavošanai, lai pēc tam izbaudītu katru kumosu. Tiem, kuri ievēro atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm, “neēdamais laiks” būs rīt, 6.maijā no plkst. 10:29 līdz 7.maijam plkst. 10:29

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!