Ceturtdiena, 19.maijs

No plkst 9:30 Mēness pāriet dziļajā Skorpiona zīmē, pievēršot mūsu uzmanību ezotērikas pasaulei. Kļūsim mazliet aizdomīgāki nekā parasti, centīsimies saskatīt visa cēloņus un patieso motivāciju. Tas gan arī nozīmē, ka noslēpumi mūs vilinās vairāk kā parasti, pārsvarā gan citu, tādēļ to izdibināšanai dažs labs var likt lietā visu savu izdomu un radošos talantus. Ja reiz runājam par radošajām spējām, tad šo profesiju pārstāvjiem (māksliniekiem, mūziķiem, rakstniekiem u.c.) būs radošais pacēlums. Labi strādās iztēle un intuīcija. Dienas emocionālais fons kopumā harmonisks, un vērsts uz mācībām un redzesloka paplašināšanu. Daži pārbaudīs savas, citi – citu izturības un pacietības robežas. Mēness caur Skorpiona zīmi visu krāso intensīvās krāsās, svarīgs kļūst izaicinājums.

Ēdienkartē mūs uzrunās eksotiskā virtuve. Saistīs viss, kam ir izteikta un intensīva garša. Iespējami eksperimenti ar pārtiku, kur gala rezultātā izejvielu garša ir stipri mainījusies vai pirmavots nav uzminams.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!