Ceturtdiena, 12.maijs

Šodien Mēness jau ceļos cauri Lauvas zīmei, ļaujot pasauli skatīt ar mīlestības acīm. Daudzi no mums būs romantiski noskaņoti, domas plūdīs mīlestības un romantikas virzienā. Būsim azartiski un aizrautīgi, gribēsim ballēties un lustēties. Ja kāds vēl nav sadūšojies savai slepenajai mīlestībai dot kādu mājienu, tad šī ir īstā diena. Izveidojušās attiecības būs stabilas un uz ilgu laiku. Diena ideāli piemērota arī tam, lai nostiprinātu savu autoritāti darbā, pievērstu priekšniecības uzmanību un radītu pareizo iespaidu. Daudziem būs radošā iedvesma un arī gribasspēks to pārvērst kādā taustāmā, materiālā rezultātā. Lielākiem pirkumiem gan diena var īpaši piemērota, jo viss šķitīs vai nu pārāk dārgs vai vēlāk vairs nebūt tik noderīgs kā likās.

Maltīti gatavojot, ieliksim tajā visu savu mīlestību. Labprāt pagatavosim savu firmas ēdienu, par kuru droši zinām, ka saņemsim atzinību. Galda noformējumā ieskanēsies romantiska nots, šodien gribēsim izvilkt no kumodes ģimenes kristālu un porcelāna servīzi. Visam jābūt spoži un pēc vislabākajiem standartiem.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!