Trešdiena, 6.aprīlis

No plkst 9:46 Mēness pāriet aktīvajā un enerģiskajā Auna zīmē, liekot mums kļūt darbīgākiem un nepacietīgākiem. Visu gribēsim tūlīt un uzreiz, lai gan Mēness ir pavisam vecs un sadilis, gatavojoties jaunajam ciklam rītdien plkst 14:23. Daži var izjust enerģijas trūkumu, lai gan gribēšana darboties noteikti būs. Tomēr dienas kopējais fons ir harmonisks. Mūsu darbošanās ritēs pēc plāna, lai gan dažas lietas var arī kavēties. Gaidāma aktīva komunikācija ar pretējo dzimumu, varam flirtēt un iet uz randiņiem, kā arī iegādāties priekš sevis ko jauku un patīkamu. Pirkumi, īpaši plānotie un sen jau noskatītie, kalpos ilgi. Laba diena sporta nodarbībām un aktīvai atpūtai.

Maltītes gatavošanai pacietības visticamāk nepietiks. Fast food un visādi take-away būs topā. Būs vēlme izvēlēties to, kas ātri pagatavojams un tik pat ātri notiesājams.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!