Trešdiena, 27.aprīlis

Šodien Mēness būs Mežāža zīmē, piešķirot dienai praktisku un pragmātisku noskaņojumu. Kļūsim nedaudz askētiskāki kā parasti, bet arī godkārīgāki un priekšplānā izvirzīsies mūsu mērķi un to sasniegšana. Labs kontakts ar priekšniecību un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Varam apciemot vecākus, ja dzīvojam atsevišķi, vai vismaz piezvanīt viņiem. Intuitīvi jutīsim, kā pareizi saplānot dienu, un vispār plānošanai šodien ir liela nozīme. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar celtniekiem un celtniecību, karjeru un profesionālo pilnveidošanos. Varam kārtot nepieciešamos jautājumus valsts iestādēs. Šī ir diena, kad veiksmīgi spēsim izcelt savas labākās īpašības.

Arī ēdienkartē būsim askētiski, lai gan lielu uzmanību pievērsīsim produktu ekoloģiskai izcelsmei un kvalitātei. Ja ievērojam diētu, tad spēsim sekot noteiktajam plānam un režīmam. Jāpiebilst, ka Mēness ir dilstošs, tādēļ diētu rezultāti būs vieglāk pamanāmi.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!