Trešdiena, 20.aprīlis

Arī šodien Mēness atradīsies Svaru zīmē, liekot mums lielāku uzmanību pievērst līdzsvaram un harmonijai. Tomēr tas drīzāk būs tests uz izturību un spēju saglabāt iekšējo mieru, kā arī palīdzēt līdzsvaroties citiem. Varam samērā asi reaģēt uz netaisnīgumu, kaismīgi metoties palīgā nepatiesi apvainotajam. Svarīgs būs apkārtējo novērtējums, un arī paši nemanot vērtēsim un salīdzināsim citus. Dienas pirmajā pusē uzsāktie darbi sola ilgstošu noturību un stabilus rezultātus. Tie, kuri mācēs izmantot savas diplomātijas prasmes, spēs vienoties par abpusēji izdevīgiem līguma vai pirkšanas/pārdošanas nosacījumiem. Tomēr uz vakarpusi iespējami arī spontāni, neapdomīgi pirkumi, kas vēlāk var izrādīties nevajadzīgi vai nepatikt.

Ēdienkartē nozīme būs ne tikai sabalansētam uzturam, bet arī gaumīgam noformējumam. Labprāt maltītes ieturēsim kopā ar draugu vai draudzeni.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!