Trešdiena, 13.aprīlis

Arī šodien Mēness atradīsies Vēža zīmē, ļaujot mums izbaudīt visplašāko emociju gammu. Šodienas aspekti būs daudz un dažādi, tādēļ tikai no mums pašiem būs atkarīgs kādu noskaņojumu vēlēsimies uzturēt un kādiem iespaidiem pakļauties. Labi strādās intuīcija un spēja saskatīt dažādas nianses. Spēsim savas sajūtas labi formulēt gan mutiski, gan rakstiski, gan arī ielikt mākslinieciskās izpausmes veidos. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mājas un ģimenes lietām. Labs laiks, lai lūgtu un arī piedāvātu emocionālo atbalstu, tādā veidā parādot rūpes un sapratni.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, ko labi pazīstam un esam pieraduši. Daži vēlēsies pagatavot kaut ko no bērnības garšām. Sākot no plkst. 00:58 14.aprīlī – 12:58 14.aprīlī ir ieteicamais atslodzes laiks.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!