Svētdiena, 3.aprīlis

Arī šodien Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, mudinot mūs domāt par nākotni un visu progresīvo. Spēsim paskatīties uz situācijām it kā no malas, analizēt tās ar prātu it kā distancēti. Mūs apciemos labas idejas par to, ko vajadzētu uzlabot, varam atjaunot kaut ko no vecajām ierīcēm vai nomainīt tās pret jaunām, modernākām. Aktuāls var kļūt interneta un sociālo tīklu jautājums. Lai gan domas skrien zibenīgi un idejas dīda, tomēr šādas tādas lietas var kavēties un arī paši varam kaut ko nokavēt. Lai vai kā, tomēr kopumā diena ir labvēlīga un ideāli piemērota draudzības stiprināšanai un jaunu ideju apspriešanai. Laba humora izjūta.

Maltītes labprāt ieturēsim draugu pulciņā. Gatavojot, labprāt izmantosim dažādas elektroniskās palīgierīces – mikserus, tosterus, virtuves kombainus vai tvaicētājus.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!