Svētdiena, 17.aprīlis

Šodien Mēness jau ceļos cauri Jaunavas zīmei, liekot mums pievērst uzmanību detaļām un sīkumiem. Lai gan ar Jaunavas zīmi mums saistās pedantiskums un kārtība, tomēr šodien vairāk sapņosim par darīšanu un runāsim, nekā darīsim. Enerģijas planēta Marss šodien maina savu kustības virzienu un kļūst Retrogrāds, tādēļ var gadīties, ka šādi tādi darbi būs jāpārskata, jālabo kļūdas un jāpārstrādā. Ja kaut kur pagātnē palicis kas pusdarīts, tad šajās dienās tas var likt par sevi manīt. Bet vispār jau darīt tā īsti negribēsies neko. Daži var sajusties tā pavisam iestiguši, kad nekas nekustas uz priekšu. Nu, tātad laiks atpūtai. Labās ziņas ir tās, ka šāds stāvoklis nebūs mūžīgs, tomēr līdz 30.jūnijam labāk ir pārstrādāt vai likvidēt veco, nekā veidot kaut ko pilnīgi jaunu.

Ēdienkartē varam būt diezgan kaprīzi, jo īsti nezināsim ko gribam. Arī apetīte īpaši vakarpusē var būt palielināta. Tomēr būtu vēlams piedomāt pie sabalansēta uztura un nenoslogot sevi ar smagu pārtiku. Arī no alkohola būtu ļoti ieteicams atturēties.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!