Svētdiena, 10.aprīlis

No plkst. 8:59 Mēness pāriet kustīgajā un ziņkārīgajā Dvīņu zīmē, pievēršot lielāku uzmanību notikumiem mums apkārt. Varam risināt kādus jautājumus ar kaimiņiem, sazvanīties ar brāli vai māsu, kā arī tikties ar skolasbiedriem. Var sanākt liela braukāšana, kā arī zvanīšanās pa telefonu. Lai vai kā, dienas akcents būs uz informācijas apriti, saņemšanu un nodošanu tālāk. Kā jau gaisa stihijas zīme, Dvīņi liek visu darīt ar vieglumu. Ieteicamas dažādas aktivitātes svaigā gaisā jautrā draugu pulciņā.

Jo vairāk uz pēcpusdienu, jo dienas emocionālais fons kļūst nemierīgāks. Iespējami dažādi pārpratumi, neprecizitātes, sīkas kļūmes. Jābūt piesardzīgiem uz ielas un vadot transporta līdzekli (tieši pārpratumu un nesaprašanās riska dēļ). Būs tendence no mušas uzpūst ziloni.

Ēdienkartē izvēlēsimies ko vieglu un gaisīgu. Ieteicams ēst biežāk, bet mazām porcijām. Uz vakarpusi daži sajutīs palielinātu apetīti. Ļoti ieteicams atturēties no jebkāda alkohola lietošanas.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!