Sestdiena, 9.aprīlis

Arī šodien Mēness rāmi slīdēs cauri Vērša zīmei, padarot mūs nosvērtākus, laiskākus un uz ērtībām orientētus. Jauki! Varam padomāt par dzīves praktiskajām baudām – garšīgi paēst, patīkami atpūsties vai kā citādi palutināt sevi. Nekādas steigas nav, viss tiek mierīgi apspriests un apdomāts, un atrasts vislabākais variants. Mēness caur Vērša zīmi ļauj mums kļūt saimnieciskākiem, un uz lietām skatīties ar praktisku prātu. Var būt vēlēšanās atpūsties plaši un ar vērienu, lielā kolektīvā vai kādā grandiozā pasākumā. Sapņosim arī par tāliem, skaistiem ceļojumiem, bet daži apdomās izaugsmes un savas perspektīvas. Laba sadarbība ar ārzemēm un ārzemniekiem, labs laiks reklāmai. Varam arī dot un lūgt padomu un tas būs noderīgs un vērā ņemams.

Ēdienkartē akcents ir uz kvalitāti, tas nozīmē, ka maltīte var nebūt  pārāk izsmalcināta, toties svaigi un ekoloģiski produkti ir obligāti. Dosim priekšroku drīzāk nacionālā tipa ēdienkartei, nekā ārzemju, arī šajā ziņā būsim praktiski un saimnieciski. Rūpēsimies par sevi un citiem ar patiesu sirsnību un gādību.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!