Sestdiena, 30.aprīlis

Arī šodien Mēness atradīsies draudzīgajā Ūdensvīra zīmē ļaujot mums uz situācijām paskatīties no malas. Tomēr komunikācijas un domāšanas procesi mums šodien var neiet tik raiti, kā gribētos, ne tikai tādēļ, ka Merkurs kļuvis retrogrāds, bet arī tādēļ, ka tas veido negatīvus aspektus. Ko tas nozīmē? To, ka iespējami pārpratumi gan tādēļ, ka informāciju būsim uztvēruši vairāk emocionāli, nekā saturiski, gan tādēļ, ka otra galējība ir sausi interpretēt faktus, aizmirstot, ka visi esam cilvēki. Lai vai kā, pie vārdiem šodien jāpiedomā un nosūtītie epasti jāpārbauda, vai tikuši pareizajam adresātam 🙂 Citādi visādi diena būs laba tiem, kas būs sastādījuši kaut nelielu plānu un sekos savam izpildījumam. Tiem, kuriem šodien ir brīvdiena, lielisks laiks, lai to pavadītu pulcējoties domubiedru grupās, apspriežot neprātīgas idejas draudzīgā gaisotnē. Rīta pusē dažas lietas var kavēties vai vilcināties, bet uz vakarpusi šī tendence mazināsies.

Atslodzes dienu ievērotājiem jāzina, ka Mēness plkst. 6:29 no rīta uzsāka pēdējo ceturksni, tādēļ 6h pirms un pēc šī laika ieteicama atslodzes ievērošana. Šajā laikā iespējama arī palielināta apetīte, tomēr Mēness ir dilstošs, tādēļ lieki apēstais TIK ļoti labumā neies kā tas būtu augoša Mēness laikā 🙂

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!