Sestdiena, 23.aprīlis

Arī šodien Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, testējot savas un citu izturības robežas. Šodien nekas nebūs tā rāmi un mierīgi, viss būs vai nu ļoti labi, vai ļoti slikti, mūžsenās tēmas: nauda, vara un sekss izvirzās priekšplānā. Labi strādās intuīcija un instinktīvi jutīsim apkārtējo noskaņojumu. Labas novērošanas spējas, kas testē kur ko un cik lielā mērā varam atļauties. Tomēr meklēsim arī izaicinājumu, kādu adrenalīna pili, kau ko ekstrēmu. Dažiem būs vēlme “uzprasīties”. Īpaši vakarpusē ļoti jāpiedomā pie sacītajiem vārdiem, jo tie var palikt ilgi atmiņā.

Arī ēdienkartē varam eksperimentēt, izdomāt ko neparastu vai izvēlēties kaut ko no eksotiskās virtuves. Tā kā Mēness jau pagriezies uz dilstošo pusi, tad uzsāktās diētas dos savus rezultātus ātrāk, nekā parasti.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!