Sestdiena, 2.aprīlis

No plkst. 4:38 Mēness pāriet avangardu un progresu mīlošajā Ūdensvīra zīmē, atļaujot mums kaut uz mirkli justies citādākiem, nekā parasti. Varam pulcēties domubiedru grupās, apvienībās vai pulciņos, tikties ar draugiem vai iestāties kādā pulciņā. Svarīgi būs justies brīvi starp savējiem un ļaut arī citiem justies tāpat. Labi uztversim visu jauno un progresīvo, varam atjaunot to, kas savu laiku jau morāli nokalpojis. Tiem, kam šodien ir brīvdiena, ideāls laiks sporta nodarbībām un aktīvai atpūtai kopā ar bērniem. Spēsim labi izmantot savas diplomātiskās spējas, visu ko sarunāt, saskaņot un vienoties. Daži vēlēsies atjaunot savu garderobi vai iegādāties kādas rotaslietas. Brīnišķīga diena radošām aktivitātēm, ballītēm, randiņiem un draudzības stiprināšanai. Lai mums visiem jauka šī diena!

Ēdienkartē mūsu izvēles var būt stipri dīvainas. Bet kuru tad tas interesē?! Varam mierīgi notiesāt šprotes, uzdzerot saldo jogurtu un kas – nekāda vaina! Citi, savukārt, pārtikas izvēlei pieies no zinātniskās puses, rūpīgi izpētot uzturvielu un vērtību sadaļu uz iepakojuma.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!