Sestdiena, 16.aprīlis

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, liekot mums lepoties ar padarīto un izcelt savas labākās īpašības. Laba diena prezentācijām un dažādu skatuvisku pasākumu apmeklēšanai. Bet pats galvenais – Mēness caur Lauvas zīmi izceļ mīlestību, aizrautību, iedvesmu un azartu pirmajā vietā. Posīsimies un lustēsimies, apmeklēsim jaukus pasākumus, piknikus un citas izpriecas, kā arī pasākumus, kas saistīti ar mūsu hobijiem un radošo iedvesmu. Rīkosim romantiskus vakarus un tikšanās un, protams, izrādīsim savu mīlestību un pieķeršanos tā kā tikai mēs to protam! Ģimenēm, kurās aug bērni, ideāls laiks, lai dotos kopējos izklaides pasākumos, rīkotu bērnu ballītes un arī paši atcerētos bērnību!

Ēdienkartē vēlēsimies visu to labāko, ko šī diena var sniegt. Varam vēlēties pusdienot ar šiku – kādā restorānā, kur ne katru dienu varam iet. Pusdienojot mājās īpašu vērību pievērsīsim prestižam galda interjeram, sveču gaismai un romantiskam noskaņojumam.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!