Retrogrāds Marss no 17.04-30.06.

Mans raksts par Retrogrādā Marsa laiku un kā to labāk izmantot Delfu Orākulā (zem linka) 🙂 http://www.delfi.lv/orakuls/raksti/47321989_marss-iesledz-atpakalgaitu-laiks-izvertet-vai-dodamies-pareiza-virziena Marss ieslēdz atpakaļgaitu – laiks izvērtēt, vai dodamies pareizā virzienā. Ar Marsa enerģijas ietekmi ikdienā mēs saskaramies pavisam konkrētā veidā, redzot, vai darbi iet vai neiet uz priekšu, saprotot, ir vai nav mūsu rīcībai kāds rezultāts. Tomēr pēc 12. aprīļa sajutīsim, ka lietas vairs nevirzās uz priekšu tik raiti, kā gribētos, kaut kas it kā bremzējas, ķeras un stājas. Kas notiek?

Marsa kustības ātrums pa debesjumu kļuvis pavisam lēnīgs, Marss mīņājas uz vietas un šodien, 17. aprīlī griezīsies retrogrāds – virzīsies atpakaļgaitā, raugoties no Zemes skatu punkta. Ko darīt? Tikai bez panikas! Ir daudz lielisku veidu, kā šo periodu, kas ilgs līdz 30. jūnijam, izmantot produktīvi, un – galu galā – brīdināts cilvēks spēj lieliski visam sagatavoties. Centīsimies būt rāmi, nepārspīlēt ar savu aktivitāti un nozīmīguma izrādīšanu 17. un 25. aprīlī, jo šajās dienās mums lieliski izdosies no mušas uzpūst ziloni. Tā prātīgi, ja? Jāsāk pierast pie Marsa jaunajiem “izlēcieniem”. Tas pats attiecas uz 8. un 14. maiju, kad ar savu rīcību varam viegli kādu saraudināt. Nu, un, protams, Pilnmēness 22. maijā, bet tas jau ir atsevišķs stāsts. Kad būsim sapratuši, ka šādi tādi darbi bremzējas, galvenais ir pārāk neieciklēties uz to, kas neiet (planēta retrogrādās kustības laikā debesīs it kā met cilpu, ko arī saista ar ieciklēšanos un mezgliņa savilkšanu). Laiks pārskatīt savu darbu apjomu, atsijāt graudus no pelavām, jo pilnīgi iespējams, ka savā aizrautībā pirms kāda laika esam uzņēmušies pārāk daudz. Ko nevar celt – to nevar nest. Bet varbūt jāpārskata darbu metodika? Jāmaina taktika, jāpilda kļūdu labojums. Tam būs nepieciešama pacietība un spēja vairākkārt atkārtot un slīpēt meistarību, kamēr izdodas. Var uzrasties kādi nepadarīti, iepriekš atlikti darbi, kas tagad paģēr pabeigšanu. Dažkārt retrogrāds Marss mums vienkārši liek mazliet piebremzēt, ir jau darīts gana daudz, un jāsamazina iniciatīva kādā noteiktā sfērā. Mums veiksies labāk, ja spēsim uzķert to kopējo un pareizo vilni un peldēt pa straumei. Tā aizrautīgi – ar visiem kopā. Jā, darbi var arī vienkārši ķerties un kavēties, neiet tik ātri uz priekšu, kā mēs to vēlamies. Laiks izkopt pacietības talantu, bet nevajag padoties un atslābt pirms laika! Ko vēl varam darīt retrogrādā Marsa laikā, kamēr tas virzās cauri Strēlnieka zīmei?

  • Padomāt par savas dzīves virzieniem. Vai tas ir tas, ko vēlamies?
  • Pārskatīt savus ideālus, sapņus un cerības!
  • Atcerēties un pārdomāt, pārstrādāt savus ceļojumu plānus. Tie var mainīties.
  • Atsākt nodarboties ar sportu, ko kādreiz pametām. Atgriezties pie vecās treniņu metodikas. Pārskatīt jau esošās metodes. Vai tās atbilst mūsu vēlmēm?
  • Dot saviem mācību plāniem otro elpu. Izvilkt no plauka vecos lekciju pierakstus un atklāt sen aizmirstas zināšanas.
  • Atcerēties sen zināmas patiesības, kādreiz saņemtos padomus un likt tos lietā.
  • Sakārtot juridiskos jautājumus, kas atlikti uz vēlāku laiku.
  • Ja strādā ar projektiem – pārskati katra dalībnieka ieguldījumu kopīgā mērķa labā.

Retrogrādais Marss Strēlnieka zīmē – tas ir laiks, kad sevi enerģētiski uzlādēt, padziļināt savas zināšanas, meistarību un prasmes, lai vēlāk atkal ar tām dalītos un aizrautu pārējos.