Pirmdiena, 4.aprīlis

No plkst. 8:46 Mēness pāriet intuitīvajā un jūtīgajā Zivju zīmē, liekot mums vairāk ieklausīties savā iekšējā balsī. Enerģijas ir pavisam maz, jo Mēness ir pavisam sadilis, liekot vairāk nodarbināt mūsu prātu un iekšējos resursus, nekā fizisko spēku. Aktuālas kļūst tādas tēmas kā līdzjūtība, rūpes un pārdzīvojumi. Daudzas lietas uztversim dziļi personīgi un arī sakāpināti, nebūs grūti kādu saraudināt vai pašiem izplūst asarās. Dažiem var rasties neapzināta vēlme norobežoties no šī skarbās un netaisnīgās pasaules, tādēļ viegli varam ieslīgt melanholijā, domās klīstot kaut kur tālu, tālu. Diemžēl citi šo stāvokli var censties panākt caur apreibinošām vielām un ieslīgšanu bohēmiskās izpriecās. Lai vai kā, diena ideāli piemērota rāmai meditācijai vai pastaigai gar jūru. Veiksies tiem, kas spēs uzķert pareizo vilni un nepeldēs pret straumi par katru cenu.

Ēdienkartē vēlēsimies sevi mazliet palutināt ar kaut ko saldu un patīkamu. Varam arī ilgoties pēc kaut kā nezināma. Uzmanība jāpievērš produktu derīguma termiņiem un izcelsmei, jo pastāv saindēšanās risks. Labs laiks dažādām attīrīšanās un ūdens procedūrām.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!