Pirmdiena, 25.aprīlis

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē, aicinot izvērtēt nākotnes attīstības plānus. Atcerēsimies, ka gan Marss, gan Saturns, gan Jupiters šobrīd atrodas retrogrādā kustībā (raugoties no Zemes virzās atpakaļgaitā), tādēļ nākotnes plāni drīzāk ir pārskatāmi, nekā būvējami no jauna. Apdomāsim, kuri projekti un plāni ir realizējami, bet kuri – izsapņojami kā gaisa pilis. Izsvērsim, kur būtu vērts ieguldīt savu enerģiju un pūles, un kur – nē. Var aktualizēties kādi darbi, kas jālabo, jāpārskata, jāpārstrādā. Ja kaut kas pagātnē ir atstāts pusdarīts, tas var likt par sevi manīt šajā dienās. Dažiem var rasties vēlēšana mānīt sevi ar ilūzijām, tai skaitā ar apreibinošo vielu palīdzību, bet tas nez vai palīdzēs. Būs arī tendence sakāpināt situāciju, bet labās ziņas ir tās, ka šīs ir tādas mirkļa emocijas un rīt jau būs cita diena.

Rīta pusē apetītes var nebūt nemaz, toties jo tuvāk vakaram, jo lielāka.  Interesēs viss jaunais, labprāt dažādosim savu ēdienkarti. Alkoholam pavisam nevēlama diena, ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!