Pirmdiena, 18.aprīlis

Arī šodienu Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, apveltot ar daudz un dažādām emocijām. No vienas puses aktualizēsies visādi sīki saimnieciskie jautājumi, ar kuru risināšanu spēsim labi tikt galā. Akcents uz pārstrādāšanu, izlabošanu, sakārtošanu un atbrīvošanos no liekā. Varēsim labi saprasties ar apkārtējiem, skaidri formulēt domas un visu sarunāt un saorganizēt. No otras – var būt vēlēšanās distancēties no apkārtējiem, šādas tādas lietas un to risinājums var kavēties un ievilkties. Kā parasti tikai no mums pašiem atkarīgs, kuram noskaņojumam pieslieties un kam pakļauties.

Ēdienkartē ieteicama viegla, sabalansēta pārtika. Jūtīgā vieta – gremošanas sistēma un zarnu trakts. Daži vēl kopš vakardienas izjutīs palielinātu ēstgribu, tomēr uz pēcpusdienu tā mazināsies.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!