Pirmdiena, 11.aprīlis

Arī šodien Mēness atradīsies Dvīņu zīmē aicinot mūs uz komunikāciju ar citiem.  Būsim aktīvi un ieinteresēti apkārt notiekošajā, labprāt uzzināsim ko jaunu un, ko liegties, labprāt arī paklačosimies. Īpaši rīta pusē varētu būt vēlēšanās daudzas lietas pārspīlēt, uztvert sakāpināti un nepareizos apmēros, tomēr uz vakarpusi šis aspekts mazināsies. Lielā mērā diena būs atkarīga no mūsu pašu rakstura un attieksmes pret notiekošo. Kur viens saskatīs problēmu, tur cits – iespējas. Runājot par iespējām, labs laiks prezentācijām un savu labāko īpašību demonstrēšanai. Pamanīsim sīkumus un nianses, būs labas un trāpīgas idejas par to, kā labāk izmantot visu progresīvo, kas ienāk mūsu dzīvē. Var būt darīšana ar jaunākajām tehnoloģijām, aktīva interneta lietošana, sarakstes ar draugiem un domubiedriem.

Ēdienkartē joprojām izvēlēsimies ko vieglu un gaisīgu. Varam arī aizmirst paēst, ja apkārt risināsies interesanti notikumi.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!