Piektdiena, 8.aprīlis

No plkst. 9:11 Mēness pāriet mierīgajā un nosvērtajā Vērša zīmē, pievēršot mūsu uzmanību dzīves baudām un materiālajiem labumiem. Pratīsim novērtēt visu skaisto un patīkamo, neaizmirstot, protams, sevi. Dienas noskaņojums atkarīgs no tā, kā mācēsim iekārtoties. Labi veiksies dažādi rakstu darbi, kas saistīti ar dzeju vai citiem mākslinieciskās izpausmes veidiem. Pratīsim skaisti noformulēt domas, labprāt klausīsimies sev tīkamu mūziku. Arī intuīcija daudz ko mums teiks priekšā, ja vien tajā ieklausīsimies. Jo vairāk uz vakarpusi, jo laimīgāki jutīsimies. Varam rīkot saviesīgus vakarus un patīkami atpūsties.

Ēdiena gatavošanā būsim gana pacietīgi un gatavi pielikt zināmas pūles gatavošanā, lai pēc tam to baudītu visā pilnībā. Lielu uzmanību pievērsīsim pārtikas kvalitātei. Vislabāk to iegādāties tirgū no zināma saimnieka.

———————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!