Piektdiena, 29.aprīlis

Rīta pusē Mēness vēl atradīsies Mežāža zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 11:48 Mēness pāriet draudzīgajā un ekstravagantajā Ūdensvīra zīmē, liekot mums savu skatu vērst nākotnē. Interesēsimies par visu jauno un progresīvo, varam vēlēties nomainīt vecos gadžetus pret jaunākiem modeļiem. Interesanti ir tas, ka kopš vakardienas jau tā lielajai Retrogrādo planētu saimei ir pievienojies arī Merkurs un tagad pie debesīm vērojamas jau 5! retro planētas – Merkurs, Marss, Jupiters, Saturns, Plutons. Nu ko, laiks pārskatīt jau paveikto, uzrakstīto, izplānoto. Laiks pārskatīt savu ietekmi un varas sadali, kā arī tiesības un pienākumus. Viena no Ūdensvīra labākajām īpašībām, kuru Mēness mums šodien izgaismo, ir spēja palūkoties uz situācijām un lietām no malas, tā attālināti ar prātu, atmetot emocijas. Tāpēc izmantosim šo iespēju un veiksim pamatīgu inventarizāciju esošajā situācijā, lai saprastu, kas no tā visa un kādā formātā mums būs noderīgs nākotnē. Ne jau viss ir ārā metams, tomēr šādām tādām lietām, iespējams, vajadzīgas lielākas reformas.

Arī ēdienkartē varam justies mazliet revolucionāri. Pieiesim šim procesam radoši un no malas tas var likties pat neprātīgi. Varam sajaukt kopā divas pavisam nesaderīgas lietas un nejusties traucēti. Atslodzes dienu ievērotājiem jāzina, ka Mēness ceturtdaļfāzes mainās 30.aprīlī plkst 6:29 no rīta, tātad 6h pirms un pēc šī laika ieteicams atslodzes režīms.

———————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!